Probówki wirówkowe, PP
Treść:
25
Numer produktu:
9380422
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, PP"
Probówki z PP, o dużej stabilności termicznej, mechanicznej i chemicznej. Wyposażone w nakrętki. Pakowane w pudełka lub torby. Podziałka i pole do opisu. Sterylne, niecytotoksyczne, bez DNaz/RNaz i ludzkiego DNA.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 8965 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 210261 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 30 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Tak |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 30 mm |