Probówki wirówkowe, PP
Treść:
48
Numer produktu:
4685698
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, PP"
Stożkowe probówki wirówkowe do zastosowań wymagających większych objętości próbek.
- Bez pirogenów
- Niecytotoksyczne
- Wolne od DNazy/RNazy, ludzkiego DNA, BSE/TSE
- Sterylizowane za pomocą promieniowania gamma
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 7000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 332265 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 60 x 162 mm |
| Wysokość: | 162 mm |
| Ø: | 60 mm |