Probówki wirówkowe, PP, z obrzeżem, bez korków
Treść:
20
Numer produktu:
6326924
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, PP, z obrzeżem, bez korków"
- Cylindryczne
- Autoklawowalne (121°C)
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Okrągły |
| Maks. RCF: | 4500 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 115354 |
| Pojemność nominalna: | 110 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 40 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Ø: | 40 mm |

