Probówki wirówkowe, PP, stożkowe, ze skalą
Treść:
50
Numer produktu:
7971087
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, PP, stożkowe, ze skalą"
Do przechowywania i transportu próbek.
- Przezroczyste
- Białe pole do opisu
- Odporność na temperaturę w zakresie od -80°C do 121°C
- Niebieska, szczelna zakrętka
- Sterylne probówkisą wolne od pirogenów i endotoksyn
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Nie |
|---|---|
| Bez pirogenów: | Nie |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 10000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 8400900 |
| Opakowanie: | Statyw po 50 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wolne od endotoksyn: | Nie |
| Wymiary (Ø x wys.): | 17 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Zawartość VP: | 50 |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 17 mm |