Probówki wirówkowe Falcon®, PS i PP
Corning BV
Treść:
500
Numer produktu:
9401354
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe Falcon®, PS i PP"
Szeroko stosowane i wymieniane w protokołach laboratoryjnych.
- Okrągłe dno
- Dwupozycyjne zamknięcie typu snap-cap, PE ułatwiające obsługę, jak wskazano
- Sterylne, wolne od pirogenów (<0,1 EU/ml, z wyjątkiem nr kat. 6.281 047 i 6.253 079).
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Okrągły |
| Maks. RCF: | 1400 x g |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 352058 |
| Opakowanie: | Opakowanie zbiorcze |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamknięcie 2-pozycyjne |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Z podziałką: | Nie |
| Ø: | 12 mm |