Probówki wirówkowe Falcon®, PS i PP, sterylne, z nakrętką
Corning BV
Treść:
500
Numer produktu:
9401342
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe Falcon®, PS i PP, sterylne, z nakrętką"
Stożkowe probówki wirówkowe z niebieską nadrukowaną podziałką i białym polem do opisu.
- Sterylizowane promieniowaniem gamma
- Niecytotoksyczne i wolne od pirogenów, wolne od RNazy/DNazy
- Nakrętka z PE z uszczelnieniem
- Nakrętka z płaską powierzchnią, PE do obsługi jedną ręką, zapewnia równą powierzchnię do pisania
- Statywy można podzielić na dwie części
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 16000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 352098 |
| Opakowanie: | 20 x Statyw po 25 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Płaska pokrywa |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121703 |
| VP: | 20 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 30 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Zawartość VP: | 25 |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 30 mm |