Probówki wirówkowe Falcon®, PP, sterylne, z nakrętką
Corning BV
Treść:
48
Numer produktu:
6056780
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe Falcon®, PP, sterylne, z nakrętką"
Probówki wirówkowe o dużej objętości, odpowiednie do większości standardowych wirówek.
- Sterylizowane za pomocą promieniowania gamma
- Formowana podziałka
- Odpowiednie do dekantacji
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 7500 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 352075 |
| Pojemność nominalna: | 225 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 61 x 137 mm |
| Wysokość: | 137 mm |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 61 mm |