Probówki transportowe, PP, z zakrętką, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
6265667
Informacje dot. produktu "Probówki transportowe, PP, z zakrętką, LLG"
Do wygodnego przechowywania i przesyłania próbek
- Dno stożkowe
- Wolnostojące
- Nadrukowana podziałka
- Gwint 1 1/4 do szybkiego zakręcania
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 6265667 |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 60 mm |
| Ø: | 16 mm |