Probówki, szkło sodowo-wapniowe
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
1000
Numer produktu:
4658073
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło sodowo-wapniowe"
| Długość: | 25 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.6 - 0.7 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 90101027 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 7.0 x 25 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 7.0 mm |