Probówki, szkło sodowo-wapniowe, krawędź prosta
Treść:
100
Numer produktu:
9400017
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło sodowo-wapniowe, krawędź prosta"
Szkło sodowo-wapniowe. Probówki z grubą ścianką, okrągłym dnem i prostą krawędzią.
| Długość: | 100 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.8 ... 1.0 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 70010012 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 12 x 100 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 12 mm |