Probówki, szkło sodowo-wapniowe, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
6201034
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło sodowo-wapniowe, LLG"
Probówki okrągłodenne, wykonane ze szkła sodowo-wapniowego. Odporność hydrolityczna: klasa HGB 3 wg normy ISO 719, typ III wg C - USP.
| Długość: | 70 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.5 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 6201034 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 8 x 70 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Tak |
| Ø: | 8 mm |