Probówki, szkło borokrzemowe PYREX®
Treść:
100
Numer produktu:
7671218
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło borokrzemowe PYREX®"
Bez obrzeża, z okrągłym dnem. Zgodne z normą DIN ISO 4142, odporne na temperaturę do 500°C. Odpowiednie do mikrobiologii.
| Długość: | 100 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.2 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 1622/09M |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 100 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 16 mm |