Probówki, szkło borokrzemowe 3.3
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
50
Numer produktu:
4656051
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło borokrzemowe 3.3"
| Długość: | 200 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.1 - 1.2 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 90106104 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 30 x 200 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 30 mm |