Probówki, szkło Fiolax®, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
7606375
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło Fiolax®, LLG"
Z wywiniętym obrzeżem i okrągłym dnem. Odporność na wysokie temperatury i substancje chemiczne.
| Długość: | 130 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.6 mm |
| Materiał: | Szkło Fiolax® |
| Numer artykułu producenta: | 7606375 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 130 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Tak |
| Ø: | 16 mm |