Probówki stożkowe i wirówkowe, PP, z podziałką
Treść:
100
Numer produktu:
6206613
Informacje dot. produktu "Probówki stożkowe i wirówkowe, PP, z podziałką"
Dostarczane z zakrętką z PP. W przypadku wersji sterylnej z czerwoną zakrętką.
- Odporność na temperaturę: -10 do 121 °C
- Wersje sterylne są wolne od pirogenów
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bez pirogenów: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 5000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 8400400 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 30 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Tak |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 30 mm |