Probówki reakcyjne, PP, z zakrętkąą i uszczelką silikonową
Treść:
1000
Numer produktu:
7076849
Informacje dot. produktu "Probówki reakcyjne, PP, z zakrętkąą i uszczelką silikonową"
PP, z podziałką, z zakrętką z PP oraz matowym polem na opisy. Odporność termiczna: -196°C do 121°C. Autoklawowalne 121°C (2 bar), zgodnie z normą. DIN EN 285. Kolorowe wkładki identyfikacyjne do zakrętek (PP) należy zamawiać osobno.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bez pirogenów: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. RCF: | 20000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 780712 |
| Pojemność nominalna: | 1.5 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 13 x 44 mm |
| Wysokość: | 44 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Z podziałką: | Tak |
| Z polem do opisu: | Tak |
| Ø: | 13 mm |