Probówki reakcyjne, PP, z zakrętką i stożkiem uszczelniającym
Treść:
1000
Numer produktu:
7300156
Informacje dot. produktu "Probówki reakcyjne, PP, z zakrętką i stożkiem uszczelniającym"
PP, bez podziałki, z zakrętką z PE. Odporność termiczna: -90°C do 100°C. Kolorowe wkładki identyfikacyjne do zakrętek (PP) należy zamawiać osobno.
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. RCF: | 20000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 780702 |
| Pojemność nominalna: | 1.5 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 13 x 44 mm |
| Wysokość: | 44 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Ø: | 13 mm |