Probówki reakcyjne, PP, z oddzielną zakrętką i pierścieniem
Treść:
500
Numer produktu:
9284164
Informacje dot. produktu "Probówki reakcyjne, PP, z oddzielną zakrętką i pierścieniem"
- Z podziałką
- Sterylne (SAL 10-6)
- Z matowym polem do opisu
- Zakres tem. pracy do -196 do +121 °C
- Możliwe do sterylizacji w autoklawie (121°C, 2 bar) zgodnie z DIN EN 285.
- Wolne od DNA, DNAz, RNAz i endotoksyn
- Nietoksyczne i niemutagenne
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. RCF: | 17000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 780755 |
| Pojemność nominalna: | 0.5 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 13 x 44 mm |
| Wysokość: | 44 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Tak |
| Z podziałką: | Nie |
| Z polem do opisu: | Tak |
| Ø: | 13 mm |