Probówki reakcyjne, PFA
Treść:
1
Numer produktu:
6267608
Informacje dot. produktu "Probówki reakcyjne, PFA"
Nietłukące się probówki do analizy śladowej metali. Nie wprowadzają zanieczyszczeń i są przejrzyste, co pozwala na łatwą obserwację ich zawartości. Odporne na ekstremalne temperatury. Mogą być wielokrotnie sterylizowane.
- Niska zawartość jonów metali
- Obojętne chemicznie
| Długość: | 150 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1 mm |
| Materiał: | PFA |
| Numer artykułu producenta: | D1069695 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 150 mm |
| Ø: | 16 mm |