Probówki reakcyjne, PFA, z zakrywką
Treść:
1
Numer produktu:
6267616
Informacje dot. produktu "Probówki reakcyjne, PFA, z zakrywką"
Nietłukące się probówki do analizy śladowej metali. Nie wprowadzają zanieczyszczeń i są przejrzyste, co pozwala na łatwą obserwację ich zawartości. Odporne na ekstremalne temperatury. Mogą być wielokrotnie sterylizowane.
- Niska zawartość jonów metali
- Obojętne chemicznie
| Długość: | 185 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1,5 mm |
| Materiał: | PFA |
| Numer artykułu producenta: | D1069690 |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 19 x 185 mm |
| Ø: | 19 mm |