Probówki kwarcowe NMR, 5 mm, Wilmad, Precision
Treść:
5
Numer produktu:
4683133
Informacje dot. produktu "Probówki kwarcowe NMR, 5 mm, Wilmad, Precision"
Cienkościenne probówki kwarcowe NMR Precision. Aby zmaksymalizować stosunek sygnału do szumu, probówki NMR Precision mają minimalne zanieczyszczenia paramagnetyczne, które mogłyby wpłynąć na tło. Probówki kwarcowe mają wyjątkowo niski współczynnik rozszerzalności cieplnej i wysoką wytrzymałość na rozciąganie, która jest 14 razy bardziej wytrzymała podczas procesu chłodzenia/ogrzewania niż probówki szklane typu 1 klasy A.
- Niska gęstość boru na poziomie lub poniżej 0,1 ppm gwarantuje czyste tło w badaniach Boron-11 NMR
- Wewnętrzna powierzchnia jest odporna na działanie silnych kwasów i zasad w temperaturze otoczenia
- Do temperatur do 1300˚C i eksperymentów w zmiennych temperaturach, w których krok temperatury wynosi ponad 120˚C
- Zawiera jednorazowe zakrętki
| Częstotliwość: | 600 MHz |
|---|---|
| Długość: | 203 mm |
| Grubość ścianki: | 0.38 mm |
| Koncentryczność: | 13 µm |
| Krzywizna: | 6 µm |
| Maks. częstotliwość: | 600 MHz |
| Materiał: | Kwarc |
| Numer artykułu producenta: | 535-PP-8QTZ-5 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.0065 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.0065 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.2065 mm ± 0.0065 |
| Ø wewnętrzna: | 4.2065 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.9365 mm ± 0.0065 |
| Ø zewnętrzna: | 4.9365 mm |