Probówki hodowlane, szkło sodowo-wapniowe, jednorazowe
Treść:
814
Numer produktu:
4652793
Informacje dot. produktu "Probówki hodowlane, szkło sodowo-wapniowe, jednorazowe"
Obrzeże proste, wykonane ze szkła sodowo-wapniowego.
| Grubość ścianki: | 0,80 mm |
|---|---|
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 231720184 |
| Pojemność nominalna: | 4 ml |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 9.75 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Ø: | 9.75 mm |