Probówki do hodowli, szkło borokrzemowe 3.3, z zakrętką
Treść:
100
Numer produktu:
9010612
Informacje dot. produktu "Probówki do hodowli, szkło borokrzemowe 3.3, z zakrętką"
Szkło borokrzemowe. Do hodowli, transportu i przechowywania. Trwała ścianka o grubości 1,1 mm. Szeroka szyja umożliwia łatwe szczepienie hodowli oraz mycie. Z zakrętką aluminiową lub z tworzywa sztucznego, z gumową uszczelką. Możliwość sterylizacji w autoklawie (do 121°C).
Zapasowe zakrętki na życzenie.
Zapasowe zakrętki na życzenie.
| Długość: | 98 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.1 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 3560103 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 98 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | Aluminium |
| Ø: | 16 mm |