Probówki do hodowli komórkowych Nunc™, PS, sterylne
Treść:
600
Numer produktu:
4008816
Informacje dot. produktu "Probówki do hodowli komórkowych Nunc™, PS, sterylne"
Powierzchnia probówek jest pokryta Thermo Scientific™ Nunclon™ Δ. Z nasadką wykonaną z PE.
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Okrągły |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 7 ml |
| Materiał: | PS |
| Materiał pokrywy: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 145470 |
| Objętość robocza: | 7 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Kapsel wciskany |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 13 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø: | 13 mm |