Probówki do hodowli komórkowych Nunc™, PS, sterylne, z płaską powierzchnią
Treść:
450
Numer produktu:
6510332
Informacje dot. produktu "Probówki do hodowli komórkowych Nunc™, PS, sterylne, z płaską powierzchnią"
Powierzchnia probówek jest pokryta Thermo Scientific™ Nunclon™ Δ i przeznaczona do hodowli adhezyjnych kultur komórkowych. Z nasadką wykonaną z PE.
- Odpowiedniedo mikroskopii, możliwe jest stosowanie okularów ochronnych
- Szczelne
| Maks. Objętość robocza: | 3 ml |
|---|---|
| Materiał: | PS |
| Materiał pokrywy: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 156758 |
| Objętość robocza: | 3 ml |
| Obszar wzrostu: | 5.5 cm² |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41-12-21-02 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø: | 16 mm |