Probówki do NMR Wilmad Precision, 5 mm
Treść:
5
Numer produktu:
4682838
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR Wilmad Precision, 5 mm"
Cienkościenne rurki Precision NMR. Aby zmaksymalizować stosunek sygnału do szumu, probówki Precision NMR mają minimalne zanieczyszczenia paramagnetyczne, które mogłyby wpłynąć na podkładkę. Do eksperymentów wymagających krytycznej jakości podkładki (wysokie/wielkie pole, niewirowanie, wielowymiarowe, wielojądrowe, eksperymenty DNP i badania z udziałem próbek biologicznych).
- Wykonane ze szkła borokrzemowego, ASTM E438 typ 1 klasa A
- Klasa hydrolityczna 1
- Powierzchnia wewnętrzna jest odporna na działanie silnych kwasów i zasad w temperaturze otoczenia
- Dla temperatur do 230 °C i z krokiem temperaturowym 120 °C
- Zawierają jednorazowe zakrętki
| Częstotliwość: | 100 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Grubość ścianki: | 0,38 mm |
| Koncentryczność: | 76 µm |
| Krzywizna: | 51 µm |
| Maks. częstotliwość: | 100 MHz |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 505-PS-7-5 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.13 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.0065 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.21 mm ± 0.13 |
| Ø wewnętrzna: | 4.21 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.9635 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.9635 mm ± 0.0065 |