Probówki do NMR Wilmad® High Throughput, 5 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4683454
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR Wilmad® High Throughput, 5 mm"
Cienkościenne probówki Wilmad® NMR o wysokiej wydajności mają średnie wygięcie 60 mikronów, aby zagwarantować przejrzystość widma dla próbek o małej cząsteczce (MW <250) do 600 MHz. Zaprojektowane do rutynowego stosowania w większości spektrometrów NMR o niskim i średnim polu.
- Wykonane ze szkła borokrzemowego, zgodnie z normą ASTM E438 Typ 1 Klasa B
- Podane wartości ugięcia i współosiowości to całkowity odczyt wskaźnika (TIR)
- Zawierają jednorazowe zakrętki
- WG-1000-7-SJ jest dostarczany z oryginalną zakrętką Bruker SampleJet
| Częstotliwość: | 600 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Grubość ścianki: | 0,43 mm |
| Krzywizna: | 60 µm |
| Maks. częstotliwość: | 600 MHz |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | WG-1000-7-SJ |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.019 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.1 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.1 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.947 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.947 mm ± 0.019 |