Probówki do NMR, DURAN®, 5 mm, naukowy
Treść:
1
Numer produktu:
7084720
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR, DURAN®, 5 mm, naukowy"
W zależności od wymagań, dostępne są w 3 zakresach dokładności. Prawidłowe probówki można dobrać w zależności od pola magnetycznego i spinu. Proste, wykonane z dużą dokładnością w zakresie grubości. Zapewniają szybkie osiąganie dokładnych wyników. Korki należy zamawiać osobno.
Do aplikacji naukowych i pracy z drogimi próbkami, wymagających optymalnego wykorzystania substancji w zakresie najwyższej rozdzielczości spektroskopii NMR.
| Częstotliwość: | 500 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Maks. częstotliwość: | 500 MHz |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 231700314 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.025 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.013 mm |
| UNSPSC: | 41-12-17-02 |
| Ø wewnętrzna: | 4.20 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.20 mm ± 0.025 |
| Ø zewnętrzna: | 4.97 mm ± 0.013 |
| Ø zewnętrzna: | 4.97 mm |