Probówki do NMR, DURAN®, 5 mm, ekonomiczny
Treść:
1
Numer produktu:
7083596
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR, DURAN®, 5 mm, ekonomiczny"
W zależności od wymagań, dostępne są w 3 zakresach dokładności. Prawidłowe probówki można dobrać w zależności od pola magnetycznego i spinu. Proste, wykonane z dużą dokładnością w zakresie grubości. Zapewniają szybkie osiąganie dokładnych wyników. Korki należy zamawiać osobno.
Jednorazowe, do stosowania z wysokowydajnymi, automatycznymi dozownikami próbek.
| Częstotliwość: | 300 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Maks. częstotliwość: | 300 MHz |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 231700117 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.05 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.05 mm |
| UNSPSC: | 41-12-17-02 |
| Ø wewnętrzna: | 4.20 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.20 mm ± 0.05 |
| Ø zewnętrzna: | 4.95 mm ± 0.05 |
| Ø zewnętrzna: | 4.95 mm |