Probówki NMR, długość 100 mm, do systemu Bruker MATCH™
Treść:
10
Numer produktu:
7673679
Informacje dot. produktu "Probówki NMR, długość 100 mm, do systemu Bruker MATCH™"
Probówki NMR mają długość dokładnie 100 mm i dzięki temu są specjalnie dostosowane do systemu Bruker MATCH™.
| Długość: | 100 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.20 mm |
| Numer artykułu producenta: | 2001710 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.010 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.010 mm |
| Ø wewnętrzna: | 1.3 mm ± 0.010 |
| Ø wewnętrzna: | 1.3 mm |
| Ø zewnętrzna: | 1.7 mm |
| Ø zewnętrzna: | 1.7 mm ± 0.010 |