Probówki NMR, 5 mm, Wilmad, Precision LPV
Treść:
1
Numer produktu:
4683124
Informacje dot. produktu "Probówki NMR, 5 mm, Wilmad, Precision LPV"
Niskociśnieniowe/próżniowe (LPV) probówki firmy Wilmad są idealne do beztlenowych i gazoszczelnych eksperymentów NMR i oferują bezpłomieniowe rozwiązanie uszczelniające dla próbek wrażliwych na powietrze lub lotnych cieczy. Probówki LPV składają się z probówki NMR z uszczelnionym gwintowanym odcinkiem szklanym, 5 mm adaptera próżniowego Pyrex®, 5 mm zaworu zamykającego próżnię z PTFE i zespołu tłoka.
- Wytrzymały system uszczelniający umożliwia wzrost ciśnienia wewnątrz próbki
- Bezsmarowy tłok PTFE z uszczelnieniem w 100% wolnym od zanieczyszczeń
- Odpowiednie do stosowania w eksperymentach spinning
| Częstotliwość: | 600 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Grubość ścianki: | 0,38 mm |
| Koncentryczność: | 13 µm |
| Krzywizna: | 6 µm |
| Maks. częstotliwość: | 600 MHz |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 535-LPV-7 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.0065 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.0065 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.2065 mm ± 0.0065 |
| Ø wewnętrzna: | 4.2065 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.9365 mm ± 0.0065 |
| Ø zewnętrzna: | 4.9365 mm |