Probówki NMR, 3 mm, Wilmad, Precision
Treść:
5
Numer produktu:
4682786
Informacje dot. produktu "Probówki NMR, 3 mm, Wilmad, Precision"
Cienkościenne probówki NMR Precision. Aby zmaksymalizować stosunek sygnału do szumu, probówki NMR Precision mają minimalne zanieczyszczenia paramagnetyczne, które mogłyby wpłynąć na tło. Do eksperymentów wymagających krytycznej jakości tła (wysokie/wielkie pole, niewirowanie, wielowymiarowe, wielojądrowe, eksperymenty DNP i badania z udziałem próbek biologicznych).
- Wykonane ze szkła borokrzemowego, ASTM E438 typ 1 klasa A
- Klasa hydrolityczna 1
- Powierzchnia wewnętrzna jest odporna na działanie silnych kwasów i zasad w temperaturze otoczenia
- Dla temperatur do 230 °C i z krokiem temperaturowym 120 °C
- Zawierają jednorazowe zakrętki
| Częstotliwość: | 600 MHz |
|---|---|
| Długość: | 229 mm |
| Grubość ścianki: | 0,29 mm |
| Koncentryczność: | 13 µm |
| Krzywizna: | 6 µm |
| Maks. częstotliwość: | 600 MHz |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 335-PP-9-5 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.0065 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.0065 mm |
| Ø wewnętrzna: | 2.4195 mm |
| Ø wewnętrzna: | 2.4195 mm ± 0.0065 |
| Ø zewnętrzna: | 2.9935 mm ± 0.0065 |
| Ø zewnętrzna: | 2.9935 mm |