Probówki NMR, 10 mm, Wilmad, Precision
Treść:
5
Numer produktu:
4682903
Informacje dot. produktu "Probówki NMR, 10 mm, Wilmad, Precision"
Cienkościenne precyzyjne probówki NMR. Aby zmaksymalizować stosunek sygnału do szumu, probówki Precision NMR mają minimalne zanieczyszczenia paramagnetyczne, które mogłyby wpłynąć na tło. Do eksperymentów wymagających krytycznej jakości tła (wysokie/wielkie pole, niewirowanie, wielowymiarowe, wielojądrowe, eksperymenty DNP i badania z udziałem próbek biologicznych).
- Wykonane ze szkła borokrzemowego, ASTM E438, typ 1, klasa A
- Klasa hydrolityczna 1
- Powierzchnia wewnętrzna jest odporna na działanie silnych kwasów i zasad w temperaturze otoczenia
- Dla temperatur do 230 °C i z krokiem temperaturowym 120 °C
- Zawierają jednorazowe zakrętki
| Częstotliwość: | 500 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Grubość ścianki: | 0,46 mm |
| Koncentryczność: | 38 µm |
| Krzywizna: | 13 µm |
| Maks. częstotliwość: | 500 MHz |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 513-7PP-7-5 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.013 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.0065 mm |
| Ø wewnętrzna: | 9.070 mm ± 0.013 |
| Ø wewnętrzna: | 9.070 mm |
| Ø zewnętrzna: | 9.9935 mm ± 0.0065 |
| Ø zewnętrzna: | 9.9935 mm |