Probówki, AR-Glas®
Treść:
100
Numer produktu:
6057785
Informacje dot. produktu "Probówki, AR-Glas®"
Okrągłe dno, gładki brzeg, grube ścianki.
| Długość: | 50 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0,65 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 42775003 |
| UNSPSC: | 41-12-17-01 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 6.5 x 50 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie, Tak |
| Ø: | 6.5 mm |