Probówki, DURAN®, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
100
Numer produktu:
6802948
Informacje dot. produktu "Probówki, DURAN®, szkło borokrzemowe 3.3"
Okrągłe dno, grube ścianki
| Długość: | 75 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.0 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 42787024 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 12 x 75 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 12 mm |