Probówka NMR 5 mm, Wilmad, Economy
Treść:
5
Numer produktu:
4683460
Informacje dot. produktu "Probówka NMR 5 mm, Wilmad, Economy"
Cienkościenne probówki Wilmad Economy NMR są przeznaczone do rutynowego stosowania we wszystkich spektrometrach NMR. Pasują do każdej turbiny spinnera i nie zapewniają szumu tła NMR. Do eksperymentów z małymi cząsteczkami organicznymi (masa cząsteczkowa ~500) w temperaturze pokojowej. Chłodzenie/ogrzewanie probówek może prowadzić do ich pęknięcia.
- Wykonane ze szkła borokrzemowego, ASTM E438 typ 1 klasa B.
- Wskazane wartości krzywizny i koncentryczności według Total Indicator Reading (TIR)
- W zestawie jednorazowe nakładki
| Częstotliwość: | 100 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Grubość ścianki: | 0,43 mm |
| Koncentryczność: | 51 µm |
| Krzywizna: | 50 µm |
| Maks. częstotliwość: | 100 MHz |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | WG-1206-7-5 |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.019 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.1 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.1 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.947 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.947 mm ± 0.019 |