Próbniki zanurzeniowe, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6054419
Informacje dot. produktu "Próbniki zanurzeniowe, PP"
Do prostego pobierania próbek ciekłych.
- Dobra widoczność dzięki przezroczystym rurkom
- Górny koniec z zaworem zwrotnym, dolny koniec z zaworem kulowym
- Możliwość pobierania próbek z całej warstwy i punktowo
- Próbnik zanurzeniowy 500 ml z możliwością bezstopniowego przedłużenia
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 1000 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5315-0100 |
| Pojemność nominalna: | 280 ml |
| UNSPSC: | 41-10-40-19 |
| Ø: | 25 mm |