Próbniki powietrza, AirPort MD8
Treść:
1
Numer produktu:
9841605
Informacje dot. produktu "Próbniki powietrza, AirPort MD8"
AirPort MD8 to przenośny bakteriologiczny próbnik powietrza mający zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, szpitalach, ochronie środowiska i bezpieczeństwie pracy w przemyśle.
AirPort MD8 posiada następujące zalety:
AirPort MD8 posiada następujące zalety:
- Jest przenośny i zasilany bateriami, co pozwala na zastosowanie go w laboratoriach i innych dowolnych pomieszczeniach
- Wyświetlacz stanu baterii gwarantuje nieprzerwaną pracę podczas poboru próbki
- Jest gładki i ergonomiczny, jego powierzchnie mogą być dezynfekowane
- Możliwość wyboru trybu pracy: całkowita objętość pobranej próby albo określony czas poboru próby
| Baterii/akumulatora: | 16.8 V, NiMH |
|---|---|
| Ciężar: | 2.5 kg |
| Głębokość: | 300 mm |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 16.8 V |
| Numer artykułu producenta: | 16757 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| System elektrochemiczny: | NiMH |
| Szerokość: | 135 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 135 x 300 x 165 mm |
| Wysokość: | 165 mm |