Próbniki jednokomorowe Uno
Treść:
1
Numer produktu:
9303886
Informacje dot. produktu "Próbniki jednokomorowe Uno"
Przeznaczone do poboru różnego rodzaju materiałów sypkich. Łatwe opróżnianie za pomocą urządzenia do opróżniania. Etykiety close-it i close-it food & pharma należy zamawiać osobno.
Z jedną zamykaną komorą do poboru prób z określonej głębokości.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość: | 550 mm |
| Głębokość wprowadzenia: | 430 mm |
| Liczba komór: | 1 |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404/PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 5316-1055 |
| Pojemność nominalna komory: | 17 ml |
| UNSPSC: | 41-10-41-18 |
| Ø: | 25 mm |