Próbniki do cieczy, obsługa jedną ręką, stal nierdzewna V4A (1,4404), do umieszczania na butelce
Treść:
1
Numer produktu:
6253634
Informacje dot. produktu "Próbniki do cieczy, obsługa jedną ręką, stal nierdzewna V4A (1,4404), do umieszczania na butelce"
Próbniki do płynów i lepkich cieczy. Łatwa obsługa jedną ręką. Lejek wylotowy do bezpiecznego napełniania próbek.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość: | 455 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Numer artykułu producenta: | 5326-0003 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| UNSPSC: | 41-10-40-19 |
| Ø: | 32 mm |