Próbniki ProfiSampler, aluminiowe
Treść:
1
Numer produktu:
6225622
Informacje dot. produktu "Próbniki ProfiSampler, aluminiowe"
Próżniowe próbniki przemysłowe, odpowiednie do pobierania rozpuszczalników i cieczy łatwopalnych (podgrupy wybuchowości IIA IIB i IIC) z beczek, zbiorników, wagonów kolejowych, statków, jezior, wód gruntowych.
Prosimy nosić ubranie ochronne!
Dostawa obejmuje:aluminiową pompę próżniową, ze stopkami (aluminium), z połączeniem gwintowym GL 45, statywem i zaworem odpowietrzającym, 1 butlę szklaną o poj. 500 mL, 5 węży ssawnych 220 cm z przewodzącego PA , 1 obcinacz do węża, 1 mosiężny ciężarek do węża, 20 etykiet plombujących seal-it, przewód uziemiający
- Kontrola poziomu, automatyczny ochrona przed cofaniem i ochrona przed przepełnieniem z zaworem odpowietrzającym
- Maks. ilość pobieranej próby: 200 mL, siła ssąca 0,5 bar, zdolność zasysania w pionie do 4 m słupa wody
- Z gwintem na butelki GL 45 (pasujące do butli z zakrywką firmy Schott od poj.100 mL do 1000 mL)
- Możliwość dostarczenia z wężem ssawnym umożliwiającym pobór zwykłych próbek
- Walizka transportowa, zapewniająca zawsze bezpieczne i czyste przenoszenie zestawu
- Należy zawsze sprawdzić odporność chemiczną części kontaktujących się z próbką oraz zakładać rękawice ochronne
- Podczas pobierania cieczy łatwopalnych urządzenie musi by uziemione przez przewód uziemiający. Zestaw antystatyczny dostępny jako wyposażenie dodatkowe
Prosimy nosić ubranie ochronne!
Dostawa obejmuje:aluminiową pompę próżniową, ze stopkami (aluminium), z połączeniem gwintowym GL 45, statywem i zaworem odpowietrzającym, 1 butlę szklaną o poj. 500 mL, 5 węży ssawnych 220 cm z przewodzącego PA , 1 obcinacz do węża, 1 mosiężny ciężarek do węża, 20 etykiet plombujących seal-it, przewód uziemiający
| Długość węża: | 2.2 m |
|---|---|
| Maks. Ø węża: | 8 mm |
| Materiał pompy: | Aluminium |
| Materiał przewodu: | PA |
| Numer artykułu producenta: | 5305-1100 |
| Typ: | ProfiSampler |
| UNSPSC: | 41-10-40-19 |
| Ø Węża: | 8 mm |