Próbniki DispoDipper LaboPlast® / SteriPlast®, PP, niebieskie przezroczyste
Treść:
20
Numer produktu:
4662233
Informacje dot. produktu "Próbniki DispoDipper LaboPlast® / SteriPlast®, PP, niebieskie przezroczyste"
Próbniki wyprodukowane w warunkach cleanroom, specjalnie zaprojektowane do użytku jednorazowego. Kolor próbników pozwala na stosowanie przy żywności, paszach dla zwierząt lub w farmacji. Po pobraniu próbki, próbnik można szczelnie zamknąć. Wyprodukowane jako jeden element, mogą służyć do pobierania próbek i jednocześnie do ich transportu. Wszystko to stanowi zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami krzyżowymi i zniszczeniem próbki, ograniczając ich ryzyko do minimum. Przystępując do pobierania próbki należy odciąć osłonę we wcześniej określonym punkcie zerwania, następnie pobrać próbkę i szczelnie zamknąć próbnik. Po pobraniu próbki uchwyt można odczepić w punkcie przełamaniowym. Ułatwia to transport próbek oraz pozwala zaoszczędzić miejsce.
- Pakowane indywidualnie oraz opcjonalnie sterylizowane promieniami gamma (SteriPlast®)
- Produkcja i pakowanie zgodnie z warunkami cleanroom klasy 7
- Zgodne z wymogami UE dotyczącymi żywności i przepisami FDA
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Długość całkowita: | 429 mm |
| Kolor: | Niebieski/przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Materiał pokrywy: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5393-7021 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Typ: | SteriPlast® |
| Wymiary (Ø x wys.): | 72 x 116 mm |
| Wysokość: | 116 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø: | 72 mm |