Próbnik cieczy CupSampler, stal nierdzewna V4A
Treść:
1
Numer produktu:
6223348
Informacje dot. produktu "Próbnik cieczy CupSampler, stal nierdzewna V4A"
Do punktowego pobierania próbek cieczy o różnej lepkości. Można również pobierać próbki mediów zawierających cząstki stałe. Średnica pojemnika: 55 mm.
- Łatwe czyszczenie dzięki odkręcanemu kubkowi
- Bezpieczny dla żywności
- Autoklawowalny
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość całkowita: | 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4401 |
| Numer artykułu producenta: | 5357-0001 |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| UNSPSC: | 41-10-40-19 |
| Ø: | 55 mm |