Próbnik LiquiSampler, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6901807
Informacje dot. produktu "Próbnik LiquiSampler, PP"
DIN EN ISO 15528. Do pobierania próbek cieczy, bez zanieczyszczeń. Praktyczny przycisk, obsługa jedną ręką. Nadaje się do pobierania próbek punktowych, przekrojowych i dennych. Idealny do pobierania próbek z otwartych i zamkniętych beczek, zbiorników, silosów, źródeł wody (stawy, jeziora, strumienie, rzeki). Odpowiednie do wszystkich komercyjnych beczek i beczek z otworami o średnicy co najmniej 32 mm. Wszystkie powierzchnie są nieporowate i pozbawione szczelin, co zapobiega gromadzeniu się brudu. Stosowane są wyłącznie gwinty o okrągłym profilu, odpowiednie do zastosowań w higienie żywności. Łatwy demontaż i czyszczenie.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Długość: | 600 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5330-1060 |
| Pojemność nominalna: | 150 ml |
| UNSPSC: | 41-10-40-19 |
| Ø: | 32 mm |