Pręty z końcówką mieszającą, wirówkową, 2-łopatkową, stal nierdzewna 1.4305
Treść:
1
Numer produktu:
9197011
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, wirówkową, 2-łopatkową, stal nierdzewna 1.4305"
Składające się łopatki końcówki otwierają się gdy wzrasta prędkość mieszadła, co umożliwia użytkowanie w wąskich naczyniach. Efekt mieszania jest podobny do standardowych końcówek z łopatkami ukośnymi. Polecane do aplikacji wymagających średniej i dużej prędkości wirowania.
| Długość: | 350 mm |
|---|---|
| Liczba łopatek mieszających: | 2 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0000756900 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło odśrodkowe |
| Typ: | R 1352 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowica mieszająca zamknięta: | 15 mm |
| Ø Głowicy mieszającej: | 60 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |