Pręty z końcówką mieszającą, śrubową, stal nierdzewna 1.4571
Treść:
1
Numer produktu:
6265595
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, śrubową, stal nierdzewna 1.4571"
Końcówki tworzące przepływ osiowy od dołu do góry. Polecane do wymiany ciepła i ciągłego mieszania jednorodnych płynów o umiarkowanej lub wysokiej lepkości, w aplikacjach o małej lub średniej prędkości.
| Długość: | 350 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0020001203 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło spiralne |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| Typ: | R 3003 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 50 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |