Pręty z końcówką mieszającą, spirala Moebius'a, stal nierdzewna 1.4571
Treść:
1
Numer produktu:
6265593
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, spirala Moebius'a, stal nierdzewna 1.4571"
Końcówki tworzące przepływ osiowy od góry do dołu. Polecane do pracy z płynami o małej lub umiarkowanej lepkości, w aplikacjach o średniej prędkości.
| Długość: | 565 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0020001192 |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| Typ: | R 3000.1 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 100 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 10 mm |