Pręty z końcówką mieszającą, śmigłową z pierścieniem, stal nierdzewna 1.4305
Treść:
1
Numer produktu:
9197030
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, śmigłową z pierścieniem, stal nierdzewna 1.4305"
3-łopatkowe, turbinowe końcówki, generujące przepływ osiowy. Otaczający pierścień redukuje siły ścinania oraz chroni podczas przypadkowego zetknięcia się końcówki ze ścianą lub dnem naczynia. Zalecany do pracy przy średnich i dużych prędkościach.
| Długość: | 350 mm |
|---|---|
| Liczba łopatek mieszających: | 3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0002332900 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło turbinowe |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| Typ: | R 1311 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 30 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |