Pręty z końcówką mieszającą, śmigłową, 4-łopatkową, stal nierdzewna 1.4404
Treść:
1
Numer produktu:
4662011
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, śmigłową, 4-łopatkową, stal nierdzewna 1.4404"
4-łopatkowe końcówki generujące przepływ osiowy i tworzące rosnące wraz z prędkością siły ścinania. Polecane do aplikacji wymagających średniej i dużej prędkości wirowania. Inne rozmiary dostępne na życzenie.
| Długość: | 550 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Numer artykułu producenta: | 40 26446 00796 6 |
| Rodzaj mieszadła: | Blade stirrers |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 100 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 10 mm |