Pręty z końcówką mieszającą, śmigłową, 3-łopatkową, stal nierdzewna 1.4305
Treść:
1
Numer produktu:
9197023
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, śmigłową, 3-łopatkową, stal nierdzewna 1.4305"
3-łopatkowe końcówki generujące przepływ osiowy i redukujące siły ścinania do minimum, nawet w przypadku dużej prędkości. Polecane do aplikacji wymagających średniej i dużej prędkości wirowania. Inne rozmiary dostępne na życzenie.
| Długość: | 550 mm |
|---|---|
| Liczba łopatek mieszających: | 3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0000477700 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło śmigłowe |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| Typ: | R 1385 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 140 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 10 mm |